Morley Pedals - Morley Artist / Endorsers





FRIENDS OF MORLEY
LISTED ALPHABETICALLY BY LAST NAME
PATRICK ABBATE
DOUG ABRAHAMS
CYRIL ACHARD
AC ALEXANDER - LIZZY BORDEN, HATE TIMES NINE
JERIES ALFREIH
JOEY ALLEN - WARRANT
SCOTT ALLEN - SCOTT ALLEN PROJECT
ALON
GLEN ALVELAIS
CHRIS AMELAR - 3D RITMO DE VIDA
JENS ANDERSEN - IMMORALIS
CHRIS ANDERSON
MICHAEL ANDERSON
CARMINE APPICE
ANDY AQUINO
JENNIFER ARROYO
DJ ASHBA
ROY ASHEN - ASHEN
CYAMAK ASHTIANI - LUKAS ROSSI, SEAN BAKER ORCHESTRA,
GWYN ASHTON
GEORGE ASTIN
TREY AZAGTHOTH - MORBID ANGEL
CLINT BAHR - TRIPOD
CRAIG BAKER - (TECH) OZZY OSBOURNE
DAN BALDRICH
ROB BALDUCCI
GAURAV BALI
ANTHONY BAMBINO
DEBBIE BARLOW-PHELPS - TWENTY12 TRIBE
ROBERT BARRY - EMERSON LAKE & PALMER
JOY BASU - JESSICA SIMPSON
MICHAEL ANGELO BATIO
ANDY BATTYE - (TECH) SYSTEM OF A DOWN
DUSTY BAUSCH - BOOT HILL RIDGE
JASON BECKER
JOE BECKER
ANDREW BECKNER
STEVE BELLO - MARY'S BASEMENT, STEVE BELLO BAND
TEDDY BELLO - FIVE SMOOTH STONES, PI GAMMA
RENE BENTON
SEAN BERESFORD - (TECH) LIVING COLOR
GREG BERGDORF - ZEBRAHEAD
RUSSELL BERGQUIST
BISHOP - BLACK PLANET, ABIGAIL WICKED, BILL CLEMENTS, BLACKBIRD McKNIGHT, BOB SWORARSKI, PLANETLABS - SESSIONS
JON BIVONA - MARK WOOD, T.S.O.
BIZZ - GENITORTURERS
JEFF BLACK
BUDDY BLAZE - (TECH)
JOE BOCHAR - JOBOJ
JOE BOETTCHER - KEEP
RACHEL BOLAN - SKID ROW
TOMMY BOLAN - N.Y.C.
JAMES BOMANN - (TECH) MINISTRY, MEREDITH BROOKS
JIMMIE BONES - KID ROCK
ANDY BORUNDA - CAROL PACEY AND THE HONEY SHAKERS
MIKE BOSSIER - AUDIO TERROR REGIME
BRUCE BOUCHARD - MAJOR BLOOD
ANDY BRAUER - EARTH WIND & FIRE, CHAKA KHAN
MATT BROOKS - LIKE A STORM
MEREDITH BROOKS
ETHAN BROSH - ETHAN BROSH BAND, BURNING HEAT
REX BROWN - PANTERA, DOWN
STEVE BROWN - TRIXTER, 40 FT RINGO, MOJO VEGAS STUDIO
RODNEY BROWNING - DISHWALLA
KEVIN BUCK - KEVIN BUCK, BLIZZARD OF OZZ
PETER BUCK - REM
ANDREW BURNS - (TECH) DAVID BOWIE, PATTI SMITH, IL DIVO
GLEN BURTNIK - STYX
JON BUTCHER - BAREFOOT SERVANTS, THIN LIZZY
GEEZER BUTLER - BLACK SABBATH
PHILIP BYNOE - STEVE VAI, JENNIFER CORDAY
JOHN BYRD - KING CONQUER
NICK BYRD - LONNIE BROOKS, KINSEY REPORT
STAN C. - THE THROWDOWN BAND
KEVIN CADOGAN - THIRD EYE BLIND
CHRIS CAFFERY - SAVATAGE
MIKHAL CALDWELL - CHOP SHOP
WILL CALHOUN - OUT OF CONTROL, LIVING COLOR
CASEY CALVERT - HAWTHORNE HEIGHTS
GREGORY BRUCE CAMPBELL
PAT CAMPBELL - BLINDMAN
PHIL CAMPBELL - MOTORHEAD
ROB CARLTON
KENNY CARRUTH - (TECH) SOULFLY
BLAINE CARTRIGHT - NASHVILLE PUSSY
SCOTT CASH - STATLER BROTHERS
CHRISTOPHER CASTELLI - ESCAPE FROM EARTH
CAT E. DADDY - RICK JAMES & THE STONE CITY BAND, RAPHAEL SAADIQ, GUY, MYA
CHRISTY CATLEY (ARTIST REPRESENTATIVE) - VENUE PRODUCTIONS
CARL CATRON - CARLTRON
MAX CAVALERA - SOULFLY
DINO CAZARES
JAVIER CAZARES - LOS PECADOS DE MARIA
GRADY CHAMPION - (TECH) DOWN
TOM CHANDLER - HOLLOWSHELL
JEFF CHASE - (TECH) 3 DOORS DOWN, BLACK LABEL SOCIETY, HALFORD
DUSTAN CHIASSON - REMEDY KREWE
METAL MIKE CHLASCIAK - ROB HALFORD, PAIN MUSEUM
CHRIS CHUBB - TWO TON ANVIL
JAKE CINNINGER - UMPHREY'S MCGEE
NEIL CITRON
CLACKERS - STRAIGHT JACKET
MARK CLAYTOR
ERIC CLEMENZI - KANGARALIEN
CHARLIE COLIN - TRAIN
BOOTSY COLLINS
RICH COLLINS - HABIT OF FORCE
JOE COMEAU - DUSK MACHINE, ANNIHILATOR, OVERKILL
JEFF COOK - ALABAMA
RUSTY COOLEY
WAYDE COOPER
CARLOS CORALES - AGUATURBIA
GILES COREY - LUBRIPHONIC
RANDY COVEN - YNGWIE MALMSTEEN, HOLY MOTHER
JOSHUA CRAIG - THE ALIEN BLAKK
DEAN CRAMER - FUNNY MONEY
DREW CREEL - MEYVN
DERRICK "HOTT SOSS" CUMMINGS
CASEY CURRY
MIKE CZARNIK - LIBIDO FUNK CIRCUS
CHRIS DABALDO
JOE D'AMBRA - N.Y.C.
MAT DAUZAT - HYDROVIBE
RYAN DANSBY - SILENT STAR
JED DAVIS - THE HANSLICK REBELLION & AVI BUFFALO
T.J. DAVIS - SUBMERSED
IRA DEAN - TRICK PONY
TONY DELEONARDO - (TECH) GOO GOO DOLLS
JIM DESALVO
ROGER DESOUZA - (TECH) MOTORHEAD
DENNIS DEYOUNG - STYX
BILL "THE BUDDHA" DICKENS
ANI DIFRANCO
"MR SCOTT" DIGIOIA
KEVIN DILLARD
AL DIMEOLA
PAT DiPUCCIO - THE CONDORS
GIL DIVINE - YO LA TENGO, LUCINDA WILLIAMS, THE WHITE STRIPES
JERRY DIXON - WARRANT
MIKEY DOLING - SOULFLY
JERRY DONAHUE - HELLECASTERS
DAN DONEGAN - DISTURBED
JERAMY "HOOGIE" DONAIS (TECH) - LAMB OF GOD, BLACK STONE CHERRY, APRIL WINE, FINGER11, SHINEDOWN
DOUG DOPPLER
MATT DORADO - EARTH TO ASHES
STEVE DOUCETTE - PERFECT STRANGERS
JOSHUA DOUGAN - JONAH33
MIKE DROGOS - OTTO'S JACKET
TODD DUANE
JD DWORKOW - (TECH) RICHIE SAMBORA
CHAD DYER
MARK "M.E." EDWARDS
RANDY ELLEFSON
BERT ELLIOT
JOSH ELMORE
BRIAN ERICSON - TWO TON ANVIL
STEEV ESQUIVEL - SKINLAB & REIGNITION
ERIC ESTRADA - ONE HUNDRED PROOF
TODD EVANS - MOBILE DEATH CAMP
EVERLAST
MIKE FALESCH - DAYLIGHT DAWNS
MICHAEL FATH
JOHN FATTORUSO - STEREOMUD
ANDRE FEDAK - THE DEVIZE
TIM FITCH - (TECH) JOHNNY LANG
THERESA FLAMINIO - SILENT STAR
SCOTT FLESHER - AGENT MOONEY
THOMAS FLOWERS - OLEANDER
DJ FOCUS
CURTIS FORNADLEY
JAYE FOUCHER
OZ FOX - STRYPER, SIR OZ ACADEMY
JERRY FRANCE - SATUR9
TONY FRANKLIN
CHRIS FREEMAN - POOR MANS RICHES, CLF MUSIC
ERIC FRIEDMAN - SUBMURSED
PETE FRIESEN - ALICE COOPER
JACK FROST - SEVEN WITCHES
RICH FUGERE - TRI-STATE KILL SPREE
AL FUNCTION - SIX
ERIN FYFE - DOOM SOCIETY
GUS G. - FIREWIND
MARK GAGLIARDI - OUTRIDER
MIKE GALLAHER
ROB GALPIN - FUNNY MONEY
ADRIAN GALYSH
YOGI GARCIA - (TECH) NATALIE COLE, EXTREME, BILLY SQUIRE
CHANDRA GARUD - UTOPIAN TRAP
RANDY GENTRY
DEANO GEORGE - DEANO GEORGE PROJECT
JEFF GEORGE - STONE SOUP
GERRY GESSIE
DAVE GHAZARIAN - COR / SUPERCHIC(K)
JACK GIBSON - EXODUS
TIM GIBSON - REBIRTH
STEVE GILL - MODERN DAY ROMEOS
DIZZ GILLESPIE
BRAD GILLIS - NIGHT RANGER
GARY GILMORE - (TECH) THE CULT-MATES STUDIO
GLADIUS
DANN GLENN
ALJON GO
HENRY GO
CRAIG GOLDIE - DIO
SEAN GOULD - BANDCAMP
GRANDMASTER FLASH
MERRITT GRANT - OVERKILL
LESLIE GRAY - SOULCATCHER
JORDAN GREENE - MOBDAY
FABRIZIO GROSSI - SOUNDS OF PISCES MUSIC, INC
LOIS GRECO - THE LOIS GRECO BAND
FRANK GREENFIELD AKA DEVILLE - DENTMAKERS
TODD GRUBBS - 3 GREEN WINDOWS
KEITH GURLAND - TRIPOD
PETER GUSMANO - pGp / GUITAR FOR A CURE
FRANK GRULLON - THE AUGUST INFINITY
JIM GUSTAFSON - POOBAH
RONNY GUTIERREZ - KEVENS, MONTEROSA
MICHAEL GUY
GERALD GUZMAN - HYPERFLO, MASS CHEMISTRY
ABDUL HAKEEM
ED HALVERSON - (TECH) TRANS SIBERIAN ORCHESTRA
STU HAMM
JEFF HANNEMAN - SLAYER
FRANK HANNON - TESLA
ZACH HARMON - (TECH) METALLICA
ROBERT HARPER
BRIAN HARRAH - PROFESSIONAL MURDER MUSIC
JONATHIN HARRIS
JEFF HARRIS - LIBIDO FUNK CIRCUS
WILL HARRIS - LONG TIME DEAD
MORRIS HAYES - "NPG" NEW POWER GENERATION
EDDIE HEEDLES - A PALE HORSE NAMED DEATH
MARCUS HENDERSON - GUITAR HERO MUSICIAN
ERIC HERSEMANN - HATE ETERNAL
RUSS HEWITT
RUDY HEWLETT - I.R.A.T.E., CAMELTOE STUDIOS
CHRIS HINSON - BLUES TRAVELER
BRIAN HITT - KRYSTAL MEYERS
MARK HITT
TIM HOFFA - STRAIGHT JACKET
CHRIS HOLT - LIQUID GANG
GARY HOLT - EXODUS
JASON HOOK - HILLARY DUFF
KEITH HORNE
JOHN HOWARD - LEE GREENWOOD
TIM HOWELL - REIGNITION
SCOTT HUCKABAY
ERNIE HUDSON - (TECH) CREED
RICK HUNOLT - EXODUS
STEVE HUNTER
STUART HURWOOD - LOU REED
JIMMY IMPERIAL
JIMMY ISAACS - (TECH) JAMES TAYLOR, STEELY DAN
TOSHI ISEDA
CHRIS ISELE
ISTENTALES
RIC IVANISEVICH - OLEANDER
CLINT JACKSON
AMBER JADE
JAUQO III-X
ANDRES JARAMILLO - AGONY
LIONEL D. JARVIS - NELLY FURTADO
MARTY JENKINS
ANGEL JOHNG
JOHN JORGENSON - HELLECASTERS , ELTON JOHN
AL JOURGENSEN - MINISTRY
ANTHONY JOYNER - KENDRA CHANTELLE, FAITH HILL, SHANIA TWAIN
ANTHONY JOYNER - TIM McGRAW, FAITH HILL
ROB K. - BELOW ZERO
RJ KANEAO
KENNY KANOWSKI - CHILLING SUN / ex-STEELHEART GUITARIST
TOM KAZ
ROBERT KEARNS
RON KEEL
ROY KELLEY - TECH (FLEETWOD MAC)
KERI KELLI - ALICE COOPER
NICK KELLIE
JONATHIN KELLUM
MARK KENDALL - GREAT WHITE
JOSH KERBIS
AMAN KHOSLA - QUEEN OF HEARTS, DAVE MACKAY GROUP
CHAN KINCHLA - BLUES TRAVELER
TAD KINCHLA - BLUES TRAVELER
TONY KING - BROOKS & DUNN
CURT KIRKWOOD - MEAT PUPPETS
TROY KLONTZ - BROOKS & DUNN
FUZZ KMAC - DISTURBED
EDDIE KOHEN - CHOP SHOP
ADAM KOLE - BEGGAR'S OPERA
LENNY KRAVITZ
RICH LAWSON KRIEGER - POLITICAL PLUM
PATRICK LACHMAN - HALFORD & DIESEL MACHINE
BRIAN LAFORGE - MOBILE DEATH CAMP
LARRY LALONDE - PRIMUS
MICHAEL LARDIE - GREAT WHITE
TALLAN "THE T-MAN" LATZ
ERIC LEAFBLAD - JOHNNY JUSTICE
WESLEY LEATHERS - DOOBIE BROTHERS
BARRY LEDERER - BROOKS & DUNN
JAKE E. LEE
JON LEE - STATIC X
WILL LEE - LATE NIGHT ORCHESTRA
HOWARD LEESE - HEART, HEAVEN AND EARTH
MATT LEFEVRE - THE CARTOON FACTORY
LEONIDAS
ADAM LEVINE - MAROON 5
KEN LIAO - MEYVN, COURSE OF RUIN
BRITT LIGHTNING - JADED
JOSH LOCKWOOD - CAPITAL EYE
SONNY LOMBARDOZZI
KIKO LOUREIRO
BETO LOVATO
TOMMY LOYA - CYPRESS HILL
ROGELIO LOZANO - CYPRESS HILL
CHARLES LUCIA - VESTERIAN
GEORGE LYNCH
PATRICK LYNCH - THE LAST TROUBADOUR
STEPHEN LYNCH - SWAMPHAMMER
DAN LYNN - SILENCER
TONY MACALPINE
BENNY MACARTHUR
BEN MACDONALD
RAFAEL MACEDO - THE ELEMENT
BRIAN MAILLARD
ERIC MALDONADO
BRIAN MALONE - DIABOLIC
CHRIS MALONE - AMERICAN STANDARD
BILL MALOOF - TRINI LOPEZ, BILL MALOOF TRIO
DARRELL MANSFIELD
ROBERT MARCELLO
JANICE-MARIE - A TASTE OF HONEY
DAVID MARSHALL - JAMIE ONEAL
ANDY MARTIN
JIM MARTIN
TOM MARTINI - DISTORTED VOICES
GINO MARTINO - TWISTA, ENUFF Z'NUFF
J MASCIS - DINOSAUR JR
TOM MASSMAN
MICHAEL MATIJEVIC - STEELHEART
FLATTUS MAXIMUS - GWAR
ED MAY - 3rdrail
BENNY MCARTHUR - GEORGE STRAIT
KEVIN McCORMICK - JACKSON BROWN
MARK McGEE - GREGG ALLMAN
BIBI MCGILL -BEYONCÉ
MICHAEL McKEEGAN - THERAPY
BELA McKNIGHT - JUSTIFY THE MEANS
MIKE MEEKS - ONE SLACK MIND
CHRIS MELLER - TWO TON ANVIL
GAVIN MENZIES - (TECH) BILLY IDOL, TOTO
DAVE MERCADO - SHADOW EDEN
BOBBY MESSANO - STEVE WINWOOD, LOU GRAMM
ROB METZ
ASHA MEVLANA
ERIC MEYER - DARK ANGEL
BYRON MILLER - LUTHER VANDROSS
KEITH MILLER
STEVE MILLER
TOM MILLER - GREGG ALLMAN
LARRY MITCHELL
DONNA MOGAVERO
MARK MONJOY - SEKOND SKYN
CRAIG MONTOYA - EVERCLEAR
JONATHAN MONTOYA - SALIVA
RONNIE MONTROSE
KEVIN MOONEY - AGENT MOONEY
DON MOORE
JAKE MORELLI
MEL MORLEY
VELL MULLENS - THE MOSES GUN
MR. Y - FATAL SMILE
MULLIN - 3rdrail
MASAKI MURASHITA - HEMOPTYSIS
CURRAN MURPHY - ANNIHILATOR & SHATTER MESSIAH
ERIC NAGY - LIQUID GANG
BRIAN NAKEL
VERNON NEILLY
KEITH NELSON - BUCKCHERRY
TYLER NELSON - MAN THE MIGHTY
BYRON NEMETH
CHRIS NEUBAUER
JASON NEWSTED
DAN NOONAN - DEPSWA
THOMAS NORDEGG - (TECH) STEVE VAI
KRIS NORRIS
RONNY NORTH - NORTH
RYAN NORTHCUT - UPON THIS ROCK
DAVE NOVOTNY - SALIVA
JIMMY O
DAVE ODEGAARD
FELTON OFFARD - BARRY MANILOW
MATT OLSON - REARVIEW MIRROR
ANDRE O'NEAL - LUTHER VANDROSS
DANNY O'NEIL - (TECH) ORIANTHI, ROB THOMAS
ORIANTHI
REYKA OSBURN - DEATH VALLEY HIGH
JACK O'SHEA - BAYSIDE
LEE OSKAR - WAR
JERRY OUTLAW - D'YEA, BOGUS POMP
BILLY PAIGE - (TECH) KID ROCK, EVERLAST
KRISTO PANOS - SLOTH
PHIL PARNELL - ENCELEDUS
TONY PASKO
ALESSANDRO PASQUAL
MARC PATTISON - FUTURES END
JONATHON PAUL - DOWN FROM ZERO
BILL PECK
RUSS PEELMAN - 6 SHOT 7
JEREMY PENICK - DEPSWA
NICK PERRI - SINAI, SHINEDOWN, PERRY FARRELL
GLENN PETERSON JR - PETERSON BROTHERS BAND
MAXINE PETRUCCI - TITANIA
DAVE PHELPS - TWENTY12 TRIBE
AL PITRELLI - MEGADETH, WIDOWMAKER, ASIA, ALICE COOPER
DAVE POMEROY
JON POMPLIN
GEORGE POND - SEKOND SKYN
JOHN POPPER - BLUES TRAVELER
JEREMY POPOFF - LIT
DOC POWELL
PAUL PRIESTLEY - LONG TIME DEAD
BOB PUCCI - LIBIDO FUNK CIRCUS
NIGEL PULSFORD - BUSH
ANDREA QUARTARONE
CHUCK RAINEY
MARCELO D. RAPP - SOULFLY
"MEEGS" RASCON - PINATA, COAL CHAMBER
WILL RAY - HELLECASTERS
REDNESS - TRI-STATE KILL SPREE
VERNON REID - LIVING COLOR
ANDY REISS - REBA McINTYRE
JOE RETTA HEAVEN AND EARTH, THE SWEET
DAVID REYES
FREDDIE RICHARDS - THE MOTHER LODE BAND
LUCKY RIGGS - NEW SMIN 757
ALEX "HANDROLL" RIVERA - (TECH) 311, THE USED, ATREYU
MARCELO ROASCIO
RICH ROGER
SCOTT ROLAF
KRISTY ROSE - TWISTING ROSES
RICH ROSS - XIREN
SHARE ROSS - BUBBLE
VINNY ROTH - VINNY ROTH BAND
BRIAN ROWE - LOST SOULS
MICK ROWE - NINETEEN88
RYAN ROXIE - SLASH'S SNAKEPIT, ALICE COOPER
JUDAH ROYDES - CESCA, CRAB NEBULA
FABIAN RUIZ
RUBEN RUIZ - 'N SYNC
JAY RUSNAK - IRON HORSE
ERIK RUTAN - MORBID ANGEL
GABRIEL SANCHEZ - JUSTUS
CHRIS SANDERS - LIZZY BORDEN
ERIC SANDS - MAN ON FIRE, TRUTH OF FICTION
BLUES SARACENO
RUDY SARZO
BRIAN SATEIA - (TECH) SALIVA, SLASH'S SNAKEPIT
PONCH SATRIO - DARK REVOLUTION
ROB SBAR
MIKE SCACCIA - MINISTRY
JEFF SCHARTOFF - PROFESSIONAL MURDER MUSIC
GERMAN SCHAUSS
MARK SCHENKER - FUNNY MONEY
MIKE SCHLEIBAUM - DARKEST HOUR
GINA SCHOCK - GO-GOS
NEAL SCHON - JOURNEY
PHIL SCHRON JR - WETSNO PRODUCTIONS
BEN SCHULTZ - BAREFOOT SERVANTS
DEMETRIO SCOPELLITI
DANNY SCOTT - SAYHA!
JASON SCOTT - DOWN FROM ZERO
MIKE SCOTT - "NPG" NEW POWER GENERATION
PATRICK SCOTT - WEATHER, KILLSADIE, LOCKS
CHRISTOPHER SERNEL - ESCAPE FROM EARTH
MARC SERRANO - UNLOCO
BRIAN SETZER - BRIAN SETZER ORCHESTRA, STRAY CATS
DAVID SHANKLE - DAVID SHANKLE GROUP, HOUSE OF HOLLAND, MANOWAR
BILLY SHEEHAN - NIACIN, MR BIG, DAVID LEE ROTH
SHERON
GUITAR SHORTY
DEAN SHOULTZ
BEN SHREVE - GS MEGAPHONE
PAT SIMMONS - DOOBIE BROTHERS
TANNER SIMMONS - UPON THIS ROCK
DALAWN SIMPSON - JAUQO III-X UNIT
JON SIMPSON - MEYVN
LEE SKLAR - PHIL COLLINS, BAREFOOT SERVANTS
ALEX SKOLNICK
DAN SKWERES
MARK SLAUGHTER - SLAUGHTER
DEREK SMITH - MAN THE MIGHTY
ROBERT SMITH - THE CURE
STUART SMITH - HEAVEN AND EARTH
CORY SMOOT - MENSREA
JEFFERY RYAN SMOOTS
TONY SMOTHERMAN
BRIT SODZ - STRAIGHT JACKET
SNAKE - SKINLAB & REIGNITION
KEITH SPARGO - SILENCER
ROBERT SPATES
ZAC SPURLIN
TIM STERLING
T.M. STEVENS
TIM STICKNEY - BONERIVER
STIG
JEFF STINCO - SIMPLE PLAN
STINGER - LIQUID GANG
JOEY STUCKEY
GREG SUTTON - MEDIA
RUYTER SUYZ - NASHVILLE PUSSY
LOUIS SVITEK - MINISTRY
MICHAEL SWEET - STRYPER
WAYNE SWINNEY - SALIVA
GRANT AUSTIN TAYLOR
PAUL TAUTEROUFF - HIGHLINE
JESSE TAYLOR - MORTAL OBSESSION
GLEN TELFORD - SKINLAB
TENDURE - TENDURE'S DREAM
RON THAL - BUMBLEFOOT
SUZANNE THOMAS - THE BLUES CHURCH, A TASTE OF HONEY
CHESTER THOMPSON - SANTANA
SHON THOMPSON - THE REVEREND D-RAY AND THE SHOCKERS
ANDY TIMMONS
NICHOLAS TIROZZI
CACHE TOLMAN - RIVAL SCHOOLS
TIM TOURNIER - MAN THE MIGHTY
MARK TREMONTI - ALTER BRIDGE, CREED
GREG TRIBBETT - MUDVAYNE
ELIJAH TROTSKY - BROOKS & DUNN, THE SADDLE TRAMPS
PETER TRUAX - VESTERIAN
ROBERT TRUJILLO - METALLICA
BRETT TUGGLE - FLEETWOOD MAC
DAVE UHRICH
STEVE VAI
KATHY VALENTINE - THE GO GO'S
MATT VANACORO - MARK WOOD EXPERIANCE
ERIC VANDERVORT
MICHAEL VANGEROV - LIQUID BLUE
JAIME DAVID VAZQUEZ
ANDRE "VIRUS" KARKOS - BIG & RICH, DOPE, LORDS OF ACID
JOEY VERA - ARMORED SAINT, ENGINE
D.D. VERNI - OVERKILL
PHIL VERONE - SAIGON KICK
VICTOR THE SNAKEMANNN
RIC VIERS - THE DETROIT CHOP SHOP
NICK VITOGIANNES - BAD ROMANCE SHOW
ANGEL VIVALDI
ACE VON JOHNSON - FASTER PUSSYCAT
SHAWN WAINWRIGHT - D'YEA
KEVIN WALKER - NAJEE
RICH "THE DUKE" WARD - FOZZY
CESCA JANECE WATERFIELD
JEFF WATERS - ANNIHILATOR
JIM WEIDER - THE BAND
JANE WEIDLIN - GO-GOS
DAVE WEINER - STEVE VAI
CHRISTIAN DAVID WENTZ - FUTURES END
ANDY WEST
LESLIE WEST - MOUNTAIN
LEIGH WILLIAMS
CHRIS WILSON
JIMMY WINGATE - (TECH) GREGG ALLMAN
MARK WOOD - MARK WOOD BAND
JT WOODRUFF - HAWTHORNE HEIGHTS
GREGG WRIGHT
TIM WRIGHT - (TECH) MINISTRY
DAVE WRONSKI - SLACKTONE
PHIL X - POWDER
JIMMY YEAGER
MATT (RHODES) YINGLING - TRASH MARTINI, SUPER UNKNOWN, Aeth3r
SEAN YSEULT - ROCK CITY MORGUE
ZAK - 6 SHOT 7
NEIL ZAZA
JORDAN ZIFF - RAZER, AGE OF EVIL, WAXY SUGAR
JEFF ZONA - LEE GREENWOOD

©2009 Morley Pedals